Kompleksowa obsługa baristyczna targów i konferencji!

Oferujemy kompleksową obsługę baristyczną targów oraz konferencji.
Profesjonalny barista na stoisku targowym cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających, którzy chętnie zatrzymają się kuszeni zapachem aromatycznego napoju. Wynajęcie ekspresu wraz z obsługą profesjonalnego baristy w stylu latte art to doskonała możliwość, by zaprezentować ofertę firmy jeszcze większej rzeszy odbiorców.

Na Państwa życzenie wypożyczymy wybrany ekspres.

Każda filiżanka kawy przygotowana przez naszego baristę to prawdziwe dzieło sztuki. Tworzymy nie tylko wyśmienitą kawę, ale także doskonałą atmosferę na stoisku targowym! Możemy także zaprosić odwiedzających do uczestnictwa w przygotowaniu kawy, zdradzając część sekretów zawodu.

Takie rozwiązania sprawiają, że stoisko ożywa i zostaje otoczone widzami, którzy chętnie przypatrują się temu, co się na nim dzieje. W tym czasie personel stoiska ma otwartą drogę do nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami.

LATTE

ART

to prawdziwa sztuka

Tworzona na powierzchni espresso efektowna finezja wzorów za pomocą spienionego mleka to sztuka, która świadczy o umiejętnościach i zachowaniu włoskiej tradycji serwowania kawy. Do sztuki latte art na kawie konieczna jest doskonała i gęsta crema oraz porządnie spienione, gorące mleko.

Nasze doświadczenie w kilku słowach

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów w 2012r. stworzyliśmy dział zajmujący się rynkiem sieciowym i tradycyjnym. Zwieńczeniem naszych działań jest kawa Mazzini oraz poszerzająca się dystrybucja na rynku polskim. Świadomość naszej marki i aromatycznych ziaren budujemy poprzez organizację degustacji kawy w całej Polsce.

Ilość degustacji dotychczas
0
Kilogramy spalonych ziaren
0
Ilość zaparzonej kawy podczas degustacji
0
Aby poznać pełną ofertę lub zrealizować spersonalizowane zamówienie, zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub drogą mailową.
Telefon: 510-994-668
E-mail: office@rads.pl
Rads, ulica Floriańska 12
03-707, Warszawa